Održana redovita Skupština Društva za komunikacijsku i medijsku kulturu
- 11.12.2024.
- Posted by: dkmk
- Category: Vijesti
Nema komentara
Društvo za komunikacijsku i medijsku kulturu održalo je u utorak 10. prosinca svoju redovitu Skupštinu na kojoj je predsjednik Danijel Labaš predstavio rad Društva tijekom 2024. godine, dok je potpredsjednik Igor Kanižaj podnio financijsko izvješće, predstavio operativni i financijski plan za narednu godinu te strateški plan do 2027. godine.

Na Skupštini su usvojeni svi prijedlozi Predsjedništva Društva.
